Doprava a způsoby platby:

Ceník dopravy pro ČR

 

Zásilkovna výdejní místo: 89,00 Kč (do 10 kg)
CZ Zásilkovna domů HD: 109,00 Kč (do 10 kg)
CZ Zásilkovna večerní doručení Brno HD: 109,00 Kč (doručení ve večerních hodinách mezi 18 – 22) (do 10 kg)
CZ Zásilkovna večerní doručení Ostrava HD: 109,00 Kč (doručení ve večerních hodinách mezi 18 – 22) (do 10 kg)
CZ Zásilkovna večerní doručení Praha HD: 109,00 Kč (doručení ve večerních hodinách mezi 18 – 22) (do 10 kg)
Česká pošta balík do ruky: 139,00 Kč
PPL Private doručení na adresu: 118,99 Kč (v případě nezastižení se lze domluvit s PPL, že bude balíček uložen na výdejním místě Parcelshopu) (do 30 kg)
PPL Doručení do PPL Parcelshopu: 89,00 Kč (do 30 kg)
PPL Business doručení na adresu: 98,99 Kč (firma – firma, v případě nezastižení balíček nelze uložit na výdejním místě Parcelshopu) (do 30 kg)

 

Ceník dopravy pro SR

 

Zásilkovna: 89,00 Kč (do 10 kg)
SK Packeta Home HD: 109,00 Kč (do 10 kg)

—————————————-

Důležité upozornění:

 

 

Kupující, který je podnikatelem, je povinen (kupující, který je spotřebitelem, je tento postup doporučen), aby bezprostředně při dodání překontroloval spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@nanol.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat e-mailem nebo poštou prodávajícímu (info@cesky-respirator.cz). Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky nezbavuje kupujícího práva věc reklamovat, dává však prodávajícímu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.

 

Způsoby platby:

  • Online platba kartou IHNED pomocí online platební brány ComGate – nejsnadnější způsob
  • Převodem pomocí přesměrování z platební brány do vašeho internetového bankovnictví (platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví)
  • Klasickým převodem z vašeho bankovního účtu na náš účet (zašleme vám údaje k objednávce do emailu a vy zaplatíte z vašeho internetového bankovnictví)
  • Dobírkou zaplatíte při převzetí zboží – dobírka 39 Kč

 

 

A) Online platba kartou IHNED

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Online platba kartou je nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
V případě dotazů k platbě či jakýchkoli problémů s platbou nás kontaktujte na tel.: +420 734 332 360 nebo na emailu: info@nanol.cz
ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel:  +420 228 224 267

C) Klasický bankovní převod z vašeho bankovního účtu na náš bankovní účet – informace o objednávce a platební údaje obdržíte do emailu

D) Dobírkou – příplatek 39 Kč

Částku zaplatíte přímo řidiči  PPL / na výdejním místě Zásilkovny / řidiči České pošty, při předání zboží, buď hotově nebo kartou.