Černá nano rouška Balerina NR | 10ks vzor 332 černá

139,00 

Balerina Nanorouška zdravotnická IIR má excelentní filtrační účinnost, která neklesá ani po 40 hodinách používání. Vysoká prodyšnost zajišťují maximální uživatelský komfort. Úzké gumičky za uši.

Skladem

Katalogové číslo: cerna-nano-rouska Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Komfortní, účinná a stylová je zdravotnická maska z nanovlákna v nejvyšší ochranné kategorii IIR. Zdravotnická Nanorouška Balerina je plně certifikovaná rouška, která splňuje testy odolnosti proti kapénkám. Nanomembrána, ze které je vyrobena, má excelentní filtrační účinnost. Vysoká prodyšnost i pohodlné gumičky zajišťují maximální uživatelský komfort. Běžný filtrační materiál, který zachycuje částice pomocí elektrostatického náboje, při zvlhnutí ztrácí účinnost. Oproti tomu nano pomůcky fungují opakovaně, takže vlhkost z vydechovaného vzduchu nemá na jejich filtrační schopnosti vliv a filtrační účinnost roušky s nanomembránou neklesá.

Hlavní vlastnosti

  • certifikovaná zdravotnická maska typu IIR
  • zachytí 99 % nano částic o velikosti 120 nanometrů (SARS-CoV-)
  • s flexibilním páskem přes nos a s komfortními ušními úchyty
  • výborná prodyšnost
  • vyrobeno v ČR

Vyrobeno v České republice

Otestování všech modelů za účelem posouzení shody s požadavky platné legislativy bylo provedeno v akreditovaných laboratořích. Nanoroušky splňují nejpřísnější požadavky mikrobiální čistoty a zdravotní nezávadnosti – nejsou cytotoxické, nedráždí pokožku a nemají senzibilizační potenciál. Nanoroušky řady Balerina jsou plně certifikovány dle EN I 4683:2019+AC:2019. Zavedený systém managementu kvality, pro vývoj a výrobu roušek a respirátorů, odpovídá normě ISO 9001:2015 + certifikát DEKRA.

 

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Další informace

Hmotnost 0.041 kg
Rozměry

univerzální

Popis

Zdravotnická nano rouška Balerina české výroby

Barva

černá

Výroba

Výroba v České republice – českou firmou Balerina