PROBAZEN Chlor Šok rychlá dezinfekce bazénu 1,2kg

238,00 

Skladem

Katalogové číslo: CHLOR-SOK Kategorie:

Granulát s obsahem 70 % aktivního chloru k rychlé dezinfekci s možností koupání již po krátké době po aplikaci. Ideální přípravek pro čištění zeleného bazénu.

Granulát s obsahem 70 % aktivního chloru k rychlé dezinfekci s možností koupání již po krátké době po aplikaci. Před aplikací přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem, nastavte hodnotu pH na 6,8-7,6 pomocí přípravků pH MINUS nebo pH PLUS.
Dávkujte 90g přípravku CHLOR ŠOK na 10m3 vody v bazénu, podle míry znečištění je možné tuto dávku snížit nebo zvýšit. Přípravek se pomalu nasype do skimmeru při zapnuté cirkulaci vody tak, aby byl granulát plynule vtahován do cirkulačního systému. Odměřenou dávku je možné také předem rozpustit ve vodě v plastové nádobě a vzniklou suspenzi pak pomalu vlít do  bazénu.

V průběhu šokové úpravy vody není vhodné používat bazén ke koupání z důvodu vysoké koncentrace chloru, to je možné obnovit až po jejím poklesu na max. 0,5 mg/l.
Po vyčištění vody je možné opět nasadit přípravky pro úpravu vody CHLOR TABLETY, KOMBI TABLETY nebo MULTI TABLETY 5v1.

Upozornění:
Řiďte se návodem na použití. Přípravek nepoužívejte při přecitlivělosti na aktivní složku přípravku. Přípravek nesmí přijít do přímého kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu, může tyto materiály odbarvovat a způsobovat bílé skvrny. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech.

PROBAZEN je kvalitní bazénová chemie od ryze českého výrobce. Každý majitel bazénu může vybírat mezi osvědčenými přípravky na bázi aktivního chlóru nebo bezchlorovými přípravky s aktivním kyslíkem. Pohodlná údržba vody v bazénu je  dosažitelná také díky kombinovaným přípravkům. Pro konkrétní řešení problémů s  vodou jsou určeny přípravky pro regulaci pH vody, odstraňování řas nebo zákalu.

Upozornění:
„Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o  přípravku!"

Další informace

Popis

Zelená voda v bazénu? Granulát s obsahem 70 % aktivního chloru k rychlé dezinfekci s možností koupání již po krátké době po aplikaci. Ideální přípravek pro čištění zeleného bazénu.

Výroba

Výroba v České republice – českou firmou PROXIM Probazen