Virucidní dezinfekce na ruce VIROŽROUT 100 ml

67,00 

Skladem

Katalogové číslo: viro-100 Kategorie: Štítek:

Bezpečná dětská dezinfekce na ruce, hustá koncentrace, která nesteče. VIROŽROUT je velice jemný k dětské pokožce a přitom je vysoce účinný v dezinfekci, likviduje až 99,9 % virů a bakterií. Dětská dezinfekce příjemně voní, po aplikaci cítíte příjemnou květinovou vůni. Virucidní s obsahem ethanolu.

Bezpečná dětská dezinfekce na ruce, hustá koncentrace, VIROŽROUT 100 ml, dětská dezinfekce na ruce ničí až 99,9 % virů a bakterií. Dezinfekce pro děti má dlouhotrvající účinek, je velice jemná a šetrná k pokožce vašich dětí. Dětskou dezinfekci si určitě oblíbíte a bude ji používat celá vaše rodina. Po nanesení zanechá pokožku dokonale čistou a příjemně voňavou.

Návod na použití: aplikujte dostatečné množství přípravku. Naneste přípravek do dlaní a rozetřete po celé ploše rukou včetně nehtů a zápěstí. Roztírejte, až do okamžiku úplného vyschnutí přípravku na kůži. Provádějte až 10 krát denně nebo podle potřeby. Neužívejte vnitřně.

Účinná látka:: ethanol (denaturovaný)
Produkt: Gel

Obsah: 100 ml
Varování: Neužívejte orálně.

Další informace

Hmotnost 0.113 kg
Výrobce

Nanolab

Popis

Bezpečná dětská dezinfekce na ruce hustý VIROŽROUT je jemný a přitom vysoce účinný dezinfekční přípravek osobní hygieny. Ničí až 99,9 % nežádoucích virů a bakterií. Navíc obsahuje jemnou vonnou esenci, takže zanechává příjemnou vůni.